WRC-2020: дебютная победа Hyundai Motorsport в новом сезоне

Первый этап Чемпионата мира по ралли-2020, который проходил 23-26 января в Монте-Карло, сложился для Hyundai Motorsport удачно: экипаж Тьерри Невилля и Николя Жильсуля оформил дебютную для команды победу, выведя ее на первое место в Кубке производителей. Свой вклад в этот успех внес дуэт Лёб/Элена, который финишировал шестым и добавил в командную копилку 5 очков.   

WRC-2020: дебютна перемога Hyundai Motorsport в новому сезоні

Перший етап Чемпіонату світу з ралі-2020 року, який проходив 23-26 січня в Монте-Карло, склався для Hyundai Motorsport вдало: екіпаж Тьєррі Невілля і Ніколя Жільсуля оформив дебютну для команди перемогу, вивівши її на перше місце в Кубку виробників. Свій внесок в цей успіх зробив дует Льоб/Елена, який фінішував шостим і додав до командної скарбнички 5 очок.

Hyundai Motorsport в сезоні WRC-2020: діючий чемпіон у складі команди та оновлений гоночний автомобіль

Hyundai Motorsport в сезоні WRC-2020: діючий чемпіон у складі команди та оновлений гоночний автомобіль

Два двигуна виробництва компанії Hyundai удостоїлися нагороди Wards 10 Best Engines

У 2020 році журі гідно оцінили два продукти виробника. Перший - двигун Smartstream GDi на 1,6 літра. Цією силовою установкою оснащується оновлений варіант моделі Sonata. Другий - синхронний електричний двигун, який ставлять на електрокар Kona Electric.

Два двигуни Hyundai отримали нагороди рейтингу Wards 10 Best Engines

Другий рік поспіль силові установки, розроблені інженерами Hyundai, отримують найвищі нагороди престижного конкурсу Wards 10 Best Engines. У цьому році високої оцінки експертного журі конкурсу удостоїлися два мотори Hyundai: 1.6 літровий бензиновий двигун Smartstream GDi, який встановлюється на седан Sonata нового покоління, і синхронний електромотор з постійними магнітами, яким оснащується електрокросовер Kona Electric.

Продаж Hyundai Tucson після тест-драйву!

Вигідні покупки додають ще більше хорошого настрою! Погоджуєтесь?

Hyundai Tucson з тестового парку нашого автосалону може стати Вашим, адже тепер ми шукаємо йому власника чи власницю!

Авто з дизельним двигуном 2.0 (185 к. с.), поєднує в собі найсучасніші системи безпеки та додаткові опції комплектації #Elegance.

Два двигуни Hyundai отримали нагороди рейтингу Wards 10 Best Engines

 

Другий рік поспіль силові установки, розроблені інженерами Hyundai, отримують найвищі нагороди престижного конкурсу Wards 10 Best Engines. У цьому році високої оцінки експертного журі конкурсу удостоїлися два мотори Hyundai: 1.6 літровий бензиновий двигун Smartstream GDi, який встановлюється на седан Sonata нового покоління, і синхронний електромотор з постійними магнітами, яким оснащується електрокроссовер Kona Electric.

Офіційна церемонія нагородження конкурсу Wards 10 Best Engines відбулася 16 січня 2020 року в Детройті.

Сторінки